GEKO

Rynny i podbitka

Odpowiednie odprowadzenie wody z połaci dachowych to bardzo ważny aspekt chronienia nie tylko dachu, ale i budynku. Dzięki nowoczesnym systemom rynnowym z PCV oraz stali można chronić dach i jednocześnie nadać budynkowi odpowiedni charakter. Rynny z 10-, 30- i 50-letnią gwarancją w szerokiej gamie kolorystycznej znajdą zastosowanie w nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających projektach. Ponadto GEKO z Oświęcimia oferuje rynny ocynkowane, aluminiowe, miedziane oraz tytan-cynkowe.

Główny dostawca systemów rynnowych

Rynny metalowe NIAGARA od firmy Blachy Pruszyński proponowane przez naszą firmę są kompletnym systemem odwadniania – idealnym dla każdego dachu, przeznaczonym zarówno dla nowych jak i remontowanych budynków bez względu na rodzaj pokrycia. Oferowane rynny dachowe dostępne są w różnych kształtach (tradycyjne, kwadratowe) oraz w różnorodnej palecie materiałów, z których zostały wykonane.

BRYZA

Marka BRYZA należy do grupy CELLFAST. Jest ona jednym z czołowych polskich przetwórców tworzyw sztucznych oraz wiodącym producentem systemów rynnowych i podsufitek, oraz węży i akcesoriów ogrodowych w tej części Europy, opartym w 100% na polskim kapitale. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata.

GALECO

Flagowymi produktami firmy GALECO są: system rynnowy Galeco PVC, system rynnowy Galeco STAL, system rynnowy Galeco LUXOCYNK, system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY oraz System Galeco NOVA.

VMZINC

Cynkowe systemy rynnowe stosowane są w Europie od prawie dwustu lat. Elegancja, trwałość i funkcjonalność cynkowych rynien i ornamentów odegrała niezaprzeczalną rolę w kreowaniu wizerunku wielu europejskich miast. Do dnia dzisiejszego większość rynien i ornamentów w Paryżu jest wykonana z cynku, i to głównie producenta VMZINC.

POZOSTALI PRODUCENCI

BUDMAT

Marka BUDMAT znana jest przede wszystkim z dobrych jakościowo blachodachówek. W swojej ofercie firma posiadają również systemy rynnowe stalowe oraz PCV najwyższej jakości. Nowością w ofercie jest kwadratowy stalowy system rynnowy Flamingo iQ.

SIBA

Stalowe orynnowanie Siba Round, Siba Square i Siba Modern to nowoczesne systemy rynnowe charakteryzujące się wyjątkową szczelnością i doskonałym dopasowaniem poszczególnych elementów. Systemy rynnowe Siba dostępne są w wersji półokrągłej, kwadratowej i w wersji ukrytej. Przeznaczone są nie tylko do odprowadzania wód opadowych i roztopowych z dachu, zapewniają także odpowiednie wykończenie elewacji budynku.