GEKO

Blachodachówka

Poszukujesz niezawodnych blachodachówek na swój dach? W GEKO – Twoim salonie dachowym – znajdziesz wszystkie rodzaje blach dachowych – modułowe, cięte na wymiar, na rąbek stojący, trapezowe i inne. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem znanej polskiej marki Blachy Pruszyński. Mamy w ofercie produkty także innych producentów jak: Budmat, BP2 czy Ruukki. Sprawdź poniżej ofertę dachów stalowych Geko Oświęcim. 

Główny dostawca Blachodachówki

Blachy Pruszyński – jeden z największych producentów stalowych pokryć dachowych. W Małopolsce i na Śląsku jesteśmy największym dystrybutorem produktów Pruszyńskiego. Tej marki nie trzeba nikomu przedstawiać – jedna z największych polskich firm i sponsor najważniejszych wydarzeń sportowych, czy producent niezawodnych pokryć dachowych takich jak Tigra, Ren, Loara.

BLACHPROFIL2 / BP2

Polski i nowoczesny producent z okolic Krakowa. Znane blachodachówki modułowe, jak IZI oraz ZET od lat cieszą oczy Inwestorów z południa Polski. Zawarty w logo BP2 wilk oddaje charakter producenta. 

RUUKKI

Jeden z najbardziej znanych producentów blachodachówek na świecie. Skandynawska jakość wykonania sprawia, że dachy Ruukki od lat są pionierem w swoim sektorze. Jako pierwszy na świecie producent firma Ruukki wprowadziła do swojej oferty blachodachówkę modułową – Rukki Finnera.

BUDMAT

Kolejny polski gigant rynku blaszanego. Blachodachówki Budmat takie jak Murano, Venecja czy Rialto znalazły już miliony odbiorców na polskim i europejskim rynku. 

POZOSTALI PRODUCENCI

PLANNJA

Pokrycia dachowe Plannja są wykonane z najwyższej jakości stali, która wyróżnia się wyjątkową trwałością i doskonale chroni przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. W ofercie marki Plannja jest wiele kształtów profili dachowych w szerokiej gamie kolorystycznej inspirowanej naturą.

BLACHOTRAPEZ

Firma Blachotrapez od kilku lat pnie się w górę do czołówki polskich producentów blachodachówek. Firma wprowadziła na rynek kilka kultowych modeli typu Tysenia, Germania, Talia czy gontopodobna blachodachówka Janosik.

BLACH-POL

Blach-Pol to polski producent z Opoczna. Firma działa dynamicznie i poszerza swoje portfolio o nowe i innowacyjne produkty. Znanym produktem Blach-Pol jest blachodachówka karpiówka – stalowa imitacja klasycznej ceramicznej dachówki karpiówki. Ponadto w ofercie producenta znajdziecie takie modele jak Symetria, Finlandia czy Scala.

STAHLBERG

Od prawie 10 lat Stahlberg produkuje pokrycia dachowe oraz elewacje. Na dzień dzisiejszy Grupę Landsberg (właściciela marki Stahlberg) cechuje wiarygodność, ugruntowana pozycja na rynku oraz dążenie do systematycznego rozwoju.

REGAMET

Perłą w koronie Regamet są dwie innowacyjne powłoki PRO, które stworzono we współpracy z zagranicznymi partnerami. Charakteryzują się one wysoką odpornością i ekskluzywnym wykończeniem. Regamet znany jest ze swojego modelu blachodachówki Karen.