GEKO

Papa

Papa dachowa, zwana również papą termozgrzewalną lub papą bitumiczną, to rodzaj elastycznego materiału dachowego wykorzystywanego do pokrywania dachów płaskich lub o niewielkim nachyleniu. Papa dachowa jest wykonana z warstw bitumu (masy asfaltowej) połączonych z wzmocnieniem z włókna lub folii. Jest to materiał wodoodporny, który charakteryzuje się elastycznością i zdolnością do dostosowania się do różnych kształtów powierzchni dachów.

Główny dostawca Papy

Werner Janikowo Sp. z o.o to polska firma, która już od 2003 roku specjalizuje się w produkcji papy zgrzewalnej – modyfikowanej oraz oksydowanej. Obok najwyższych standardów etyki biznesowej (Odpowiedzialny Biznes CSR) stawia na najwyższą jakość produkcji, począwszy od prac na poziomie technologii laboratoryjnej, przez najnowocześniejsze linie produkcyjne, aż po obsługę posprzedażową, m.in. gwarancyjną. Trzon produkcji firmy WERNER stanowią przede wszystkim: papa wierzchniego krycia, papa podkładowa oraz systemy pokryć dachowych.

BMI ICOPAL

Oferta Grupy ICOPAL Polska obejmuje szerokie spektrum materiałów hydroizolacyjnych oraz termoizolacyjnych, począwszy od nowoczesnego Systemu Bezpieczny Fundament Icopal do zabezpieczenia fundamentów, poprzez termoizolację podłóg, dachów i ścian, System Fire Smart, stworzony w trosce o bezpieczeństwo przeciwpożarowe dachów, trwały i niezawodny system kominów prefabrykowanych Icopal Wulkan, systemy rynnowe Icopal, aż po kompleksową ofertę pokryć dachowych.

TEGOLA

TEGOLA POLONIA LTD została utworzona w 1992 roku jako jedna z ponad dwudziestu działających w świecie spółek stowarzyszonych z firmą Tegola Canadese S.p.A. – największym europejskim producentem dachówek bitumicznych. Jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku oferowała nowoczesne i niezawodne gonty bitumiczne oraz wdrażała nowoczesne rozwiązania w budownictwie ogólnym i infrastrukturalnym.

POZOSTALI PRODUCENCI

SEALECO

SealEco jest producentem i dostawcą w kategorii najnowocześniejszych technologii hydroizolacyjnych, które stosowane są między innymi w dachach czy fasadach.