GEKO

Membrany i akcesoria dachowe

Akcesoria dachowe  to często niewidoczne elementy pokrycia dachowego, ale to one decydują nie tylko o całościowym wyglądzie, ale także o trwałości dachu. Wśród akcesoriów dachowych znajdują się takie elementy jak: taśmy kalenicowe, taśmy kominowe, ochrona przeciwśniegowa, komunikacja dachowa, spinki do dachówek, wkręty do blachodachówek, kratki wentylacyjne z grzebieniami, ochrona przeciwko ptactwu, wsporniki łat, kominki wentylacyjne oraz kosze dachowe. W ofercie GEKO w Oświęcimiu znajdują się najlepsze akcesoria dachowe renomowanych polskich oraz europejskich producentów.

Główny dostawca Membran i akcesoriów dachowych

Firma mdm® NT z siedzibą w Bielsku-Białej działa na rynku od 1995 roku i obecnie jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych w Polsce. W jej skład wchodzą zakłady produkcyjne w Cieszynie, Bielsku-Białej i Wojciechowie. W zakładzie mdm®NT w Bielsku-Białej wytwarzane są nowoczesne membrany dachowe, folie paroizolacyjne, mikroporowaty film dyfuzyjny, monolityczny film TPU oraz akcesoria dachowe: taśmy kalenicowe i kominowe, wywietrzniki kalenicowe, akcesoria z tworzyw sztucznych, taśmy reperacyjne do membran i folii dachowych.

AVALINE

AVALINE oferuje kompleksowe wyposażenie dachu – od pokryć dachowych ze stali, po najmniejsze elementy wykończenia dachu. Marka AVALINE znana jest z wysokiej jakości membran wysokoparoprzepuszczalnych, a także nowoczesnej gamy okien dachowych, łącznie z oknami trzyszybowymi, dwukomorowymi. Wśród oferty marki AVALINE znajdują się także wysokiej klasy blachodachówki modułowe oraz cięte na wymiar o 30-letniej gwarancji. Hurtownia dachowa GEKO jest wyłącznym dystrybutorem produktów AVALINE w Oświęcimiu i okolicach.

TOOLCO

TOOLCO mimo wieloletniego doświadczenia branży nieustannie buduje gałąź innowacyjnych produktów, które odpowiadają na wzmagającą się konkurencyjność wielu branż.

IVT

Marka IVT, mająca korzenie w rynku niemieckim, jest jednym z najbardziej cenionych producentów membran i akcesoriów dachowych na polskim rynku. Począwszy od najdrobniejszych mocowań dachowych, przez taśmy kalenicowe i kominowe czy membrany – wszystkie niezbędne akcesoria i wykończenia połaci dachowych są dostępne w ofercie marki IVT.

POZOSTALI PRODUCENCI

VILPE

VILPE jest pionierem i producentem elementów złącznych, produktów wentylacyjnych i specjalistycznych materiałów dachowych na rynku Europejskim.

DÖRKEN

Marka DÖRKEN to niemiecki producent najwyższej jakości membran dachowych oraz akcesoriów do izolacji dachów i innych elementów konstrukcyjnych. DÖRKEN jest synonimem niemieckiej precyzji i najlepszych materiałów użytych do produkcji.

KRONO-PLAST

Firma Krono-Plast powstała w 2010 r. w Kłobucku, w wyniku połączenia doświadczeń z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz sprzedaży i montażu pokryć dachowych. Od początku specjalizowała się w produkcji akcesoriów dachowych, takich jak: kominki wentylacyjne, wywietrzniki połaciowe, przejścia dachowe.

RAWLPLUG

Marka Rawlplug oferuje profesjonalne produkty z zakresu zamoco­wań ciężkich, takie jak kotwy mechaniczne i mocowania chemiczne, innowacyjne zamocowa­nia lekkie oraz gwintowane elementy złączne. Marka Rawlplug to także elektronarzędzia i akcesoria do elektronarzędzi oraz systemy technik wstrzeliwanych. Rawlplug to niekwestionowany lider na brytyjskim rynku zamocowań.

ELKO-BIS

Spółka Elko-Bis Systemy Odgromowe powstała w 1998 roku we Wrocławiu. Skuteczna polityka handlowa,wysokie standardy produkcji i obsługi oraz dobór najlepszej kadry pozwoliły firmie dynamicznie rozwijać się i szybko zyskać pozycję lidera branży odgromowej w Polsce. Obecnie osprzęt odgromowy ELKO-BIS dystrybuowany jest przez najlepsze hurtownie elektrotechniczne i sklepy w kraju, a także zagranicą.

WKRĘT-MET

WKRĘT-MET to polski producent śrub, wkrętów, kołków oraz innych elementów złącznych. Najwyższa Jakość na Pokolenia.

ESSVE

Essve to międzynarodowa firma dostarczająca rozwiązania w zakresie mocowania, zamocowań i technologii łączenia. Specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości śrub, wkrętów, gwoździ, kotew chemicznych, klejów i innych akcesoriów budowlanych.