GEKO

Dachówki ceramiczne

Dachówki ceramiczne to jedne z najpopularniejszych pokryć dachowych. Wśród klasycznych dachówek ceramicznych znajduje się szeroka gama dachówek falistych a także nowoczesnych dachówek płaskich. Wszystkie rodzaje dachówek dostępne są w specjalnych powłokach glazurowanych, angobowanych lub naturalnych. Głównym dostawcą naszego salonu jest marka Creaton. Dystrybuujemy pokrycia ceramiczne i betonowe Creaton w Małopolsce i na Śląsku.

Główny dostawca dachówki ceramicznej

Dachówki CREATON łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. Dachówki CREATON produkowane są z najdoskonalszych złóż gliny w Europie, uszlachetniane są najwyższej jakości powłoką angobowaną lub glazurowaną. W ofercie znajduje się ponad 30 modeli dachówek ceramicznych w szerokiej palecie barw, dostępnych wraz z akcesoriami i elementami elewacyjnymi. Szczególnie znane są takie modele jak Simpla, Titania, Koda czy Premion.

BMI BRAAS

Dachówki BMI Braas produkowane są z najwyższej jakości surowców w nowoczesnej, zweryfikowanej technologii. Sprawdzone na przestrzeni wieków – po dziś dzień synonim piękna i naturalnego bezpieczeństwa. Znane dachówki Braas to Rubin 13v, Turmalin czy Topas 13v.

WIENERBERGER

Dachówki ceramiczne Wienerberger są znane na całym świecie. W ofercie marki Koramic znajdują się zarówno klasyczne dachówki ceramiczne „Karpiówki”, jak również nowoczesne dachówki płaskie – m.in. Actua 10 czy Orea 9.

Röben

Najlepsze parametry techniczne, trwałość, estetykę oraz dobrą cenę udało połączyć się w logiczną całość i zamknąć w wyjątkowej linii produktów Röben. Produkty Röben od dachówek ceramicznych, po cegły, klinkiery oraz pustaki kupują Klienci w całej Polsce. Szczególnym hitem stały się dachówki MonzaPLUS oraz Bergamo. Dachówki Röben doskonale sprzedają się w całym województwie małopolskim i śląskim.

POZOSTALI PRODUCENCI

ERLUS AG

Marka ERLUS oznacza niezawodnie wysoką jakość produktów „Made in Germany”. Wynika to z wiedzy naszych pracowników oraz chęci ciągłego inwestowania w innowacyjne technologie i rozwój produktów. Szczególnie popularne na Małopolszczyźnie oraz Śląsku są dachówki Erlus Linea oraz E58. 

ABC-Klinkergruppe

Niemiecki producent znany z produkcji wyrobów ceramicznych z gliny klinkierowej. Znanym modelem dachówek ABC jest Modena11.

BOGEN

Sztandarowe dachówki marki to połączenie klasycznej elegancji, wysokiej jakości wykonania oraz wytrzymałości, na która producent daje aż 30 lat gwarancji. W województwie małopolskim szczególnym powodzeniem cieszą się modele PLANO 11, INNOVO 12 i UNIVERSO 14.