GEKO

Narzędzia i elektronarzędzia

W ofercie salonu dachowego GEKO Oświęcim znajdziesz profesjonalne narzędzia i elektronarzędzia. Sprzęt, który sprawdzi się u każdego profesjonalnego wykonawcy, jak i majsterkowicza pasjonaty. Wśród elektronarzędzi i narzędzi ręcznych stawiamy na markę Milwaukee – prawdziwy rarytas wśród narzędzi dla profesjonalistów.

Główny dostawca Narzędzi i elektronarzędzi

MILWAUKEE® jest przodującym producentem elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów oraz środków ochrony indywidualnej dedykowanych profesjonalnym użytkownikom na całym świecie. Od założenia firmy w roku 1924 MILWAUKEE® koncentruje się na jednym celu: produkcji najlepszych profesjonalnych elektronarzędzi heavy-duty i akcesoriów, łącząc innowacje z wydajnością i gwarantując bezpieczeństwo oraz komfort pracy swoim użytkownikom. Marka Milwaukee jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej dostępnej jakości, trwałości i niezawodności.

FREUND

Niemiecka firma Freund specjalizuje się w produkcji i sprzedaży narzędzi ręcznych dla dekarzy oraz stolarzy. Przedsiębiorstwo może pochwalić się długoletnią tradycją i doświadczeniem, ponieważ na rynku działa już od przeszło 175 lat. W asortymencie każdy znajdzie dla siebie odpowiednie, bezpieczne i ergonomiczne narzędzia takie jak gwoździarki, nożyce do cięcia blachy i wiele innych.

POZOSTALI PRODUCENCI

B.PRO

B.Pro to marka, której oferta zorientowana jest wokół narzędzi dekarskich i ciesielskich. W swojej ofercie firma posiada przede wszystkim gwoździarki gazowe i pneumatyczne, zszywacze, sztyfciarki i kompresory, których parametry dostosowane są do narzędzi pneumatycznych lub urządzeń pomiarowych.

GEDA

Geda to niemiecki producent, który jest w stanie zaoferować rozwiązania transportu pionowego odpowiednie niemal dla każdego wyzwania.

ERPATECH

Erpatech to dystrybutor elektronarzędzi i osprzętu profesjonalnej marki DeWALT oraz Black&Decker i Stanley FATMAX. Oferuje również akcesoria i maszyny pod własną marką SMART365.

DEWALT

Cała linia DEWALT rozwija się na placu budowy, ponieważ to właśnie stąd pochodzą pomysły na produkty. W asortymencie tego producenta można znaleźć takie produkty jak wkrętarki, gwoździarki, przyrządy pomiarowe, ale też narzędzia ręczne.