GEKO

Dachówki betonowe

Dachówki betonowe są dobrą alternatywą dla dachówek ceramicznych. Najlepsze dachówki cementowe, jakie w swojej ofercie ma salon dachowy GEKO w Oświęcimiu, dorównują swoją wytrzymałością dachówkom ceramicznym, a dostępne są za niższą cenę. Dachówki cementowe firmy BRAAS oraz CREATON  to korzystny wybór na Twój dach. Nowoczesne powłoki dachówek betonowych z powodzeniem naśladują glazurowane i angobowane powłoki dachówek ceramicznych. Wiele budynków w województwie małopolskim zostało pokrytych dachówkami betonowymi, które Klienci zakupili w hurtowni dachowej GEKO. Wiele z tych budynków posiada również dachy wykonane przez naszą firmę.

Główny dostawca dachówki Betonowej

CREATON oferuje bardzo dobrze oceniane dachówki betonowe, a w tym dachówkę KAPSTADT oraz GÖTEBORG. Dachówki cementowe CREATON dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej w powłokach PLANAR oraz DURATOP PRO. Systemy cementowych pokryć dachowych CREATON są odzwierciedleniem idealistycznego wyobrażenia o domu ozdobionym pięknym dachem, zapewniającym komfort i bezpieczeństwo jego mieszkańcom.

BMI BRAAS

Znane jako „twarde jak kamień” dachówki betonowe BRAAS są najlepszym wyborem dla tych, dla których szczególnie ważne są spokój i ochrona oraz odporność na działanie warunków pogodowych nawet podczas gradu. Pewnie spoczywają na dachu, są wyjątkowo odporne na pękanie i działanie mrozu, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii dachówki betonowe BRAAS pozostają czyste przez długi czas i oferują Państwu duże bezpieczeństwo na przyszłość. Dachówki betonowe BRAAS zyskały dużą popularność w Oświęcimiu i okolicach. Szczególnie popularne w tych rejonach są modele Celtycka BRAAS, Bałtycka BRAAS, Teviva BRAAS oraz Tegalit Protegon BRAAS.