GEKO

Okna dachowe

Okna dachowe obrotowe, wysokoosiowe, uchylno-obrotowe, okna dachowe kolankowe – to tylko kilka rodzajów okien, które dostępne są w salonie dachowym GEKO Oświęcim. Wysokiej jakości okna dachowe FAKRO, VELUX, ROTO oraz AVALINE pozwolą dobrać każdemu Klientowi najdogodniejsze rozwiązanie jakościowe, cenowe oraz technologiczne. Okna dachowe drewniane doskonale sprawdzają się na poddaszach użytkowych, gdzie wymagana jest wysoka estetyka oraz najlepsza ochrona termalna. Szeroka oferta okien trzyszybowych zapewni Państwu spokój i oszczędność energii przez wiele lat. Do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności jak łazienki czy kuchnie oferujemy okna dachowe z PCV.

Główny dostawca Okien dachowych

FAKRO oferuje kompleksową ofertę stolarki otworowej. Dostarcza nie tylko produkty lecz całościowe rozwiązania, które sprawiają że przebywanie w domu jest wyjątkową przyjemnością. Firma Fakro zaczynała od okien dachowych i schodów strychowych. Obecnie w ich ofercie znajdują się okna do dachów płaskich, okna fasadowe, drzwi przesuwne HST, bramy garażowe i drzwi wejściowe. Zarówno do okien dachowych jak i fasadowych oferują akcesoria chroniące przed nagrzewaniem – markizy, jak i dekoracyjne akcesoria wewnętrzne. Jako jedyni na świecie Fakro oferuje kompleksową ofertę stolarki otworowej, przez co wszystkie jej elementy wykonane są w najwyższym standardzie jakościowym oraz w jednolitej stylistyce i kolorystyce.

AVALINE

Okna AVALINE to wyjątkowa oferta na polskim rynku pokryć dachowych. Pieczołowicie zaprojektowana gama okien zawiera: wyłazy dachowe, typowe okna trzyszybowe drewniane oraz PCV, a także okna trzyszybowe superenergooszczędne w wersji drewnianej oraz PCV. Okna AVALINE w wersji trzyszybowej zawierają w komplecie kołnierze z membrany paroprzepuszczalnej, a także termokołnierze ze spienionego polietylenu, które zapewniają najwyższą izolację połaci dachowej.

ROTO

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. jest niezależnym przedsiębiorstwem wywodzącym się z firmy Roto Frank Holding AG. Główna siedziba firmy mieści się w Bad Mergentheim. Drugim pod względem wielkości zakładem produkcyjnym jest Lubartów, gdzie zatrudnionych jest 450 pracowników. Na terenie całej Europy dla Roto pracuje ponad 1200 osób aby dostarczać do Państwa domów niezawodne okna o prawdziwej niemieckiej jakości.

VELUX

Marka VELUX jest jedną z najsilniejszych na świecie w branży budowalnej. Logo firmy zarejestrowane jest w 100 krajach. Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentami okien w kraju. Wypracowują około 1/5 wartości eksportu branży. Firma jest obecna w Polsce od 1990 roku.

POZOSTALI PRODUCENCI

ALUSKY

Firma Alusky Sp. z o.o.  specjalizuje się w produkcji i sprzedaży okien do poddaszy. Aluminiowe okna dachowe Alusky charakteryzują się dobrą izolacyjnością cieplną i akustyczną, szczelnością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Dzięki wykorzystywaniu najlepszych komponentów oraz stosując w produkcji nowoczesne technologie, oferowane rozwiązania są trwałe, funkcjonalne i łatwe w użytkowaniu. W ofercie firmy znajdują się również kołnierze uszczelniające do dachów płaskich i falistych.