cropped Logo Avaline Przezroczysty

Stworzyliśmy markę pokryć i akcesoriów dachowych z myślą o najwyższej jakości produktów i satysfakcji Klientów. Od początku przyświecał nam jeden cel – stworzyć produkty, które nie będą miały sobie równych na rynku. Udało nam się dzięki połączeniu najnowszych osiągnięć technologicznych z innowacyjnymi rozwiązaniami. Korzystając z naszych produktów masz pewność, że są one wykonane z najlepszych surowców, jakie obecnie dostępne są na rynku. Oferujemy akcesoria dachowe najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Nasze produkty to gwarancja bezpieczeństwa oraz niezawodności. Zalety produktów AVALINE docenili dekarze, którzy wybierają je ze względu na wysoką jakość oraz proste rozwiązania techniczne. Inwestorzy natomiast, decydując się na nas, stawiają na pewną markę, dającą gwarancję spokoju na lata.

Co nas wyróżnia?

Jakość i precyzja

Nasze produkty charakteryzuje najwyższa jakość oraz precyzja wykonania. Każdy z naszych produktów przechodzi restrykcyjne kontrole technologiczne. Dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty nie traciły swoich właściwości przez możliwie długi czas. Raz zamontowane na dachu mają służyć Tobie przez długie lata, abyś nie musiał się martwić ich naprawami i wymianą. Prowadzone kontrole procesów produkcyjnych mają także na celu ciągły monitoring parametrów i właściwości naszych produktów, a co za tym idzie, spełnianie przez nie wszystkich krajowych i europejskich norm dotyczących pokryć dachowych. Wybierając produkty AVALINE wybierasz jakość, która nie zna ustępstw.

Szeroka sieć sprzedaży

Marka AVALINE dostępna jest wyłącznie w sieci Polskie Hurtownie Dachowe – największej sieci hurtowni dachowych w Polsce. Jesteśmy w każdym województwie, łącznie 130 oddziałów w całej Polsce. Każdy z naszych salonów dba o jak najwyższą jakość obsługi. Odwiedź nas i dowiedz się więcej o marce AVALINE oraz innych produktach oferowanych przez nasze hurtownie.

Atrakcyjna cena

Produkty marki AVALINE to produkty charakteryzujące się wysoką jakością i najwyższą precyzją wykonania. Jednocześnie za wysoką jakość możesz płacić niewygórowaną cenę. Marka AVALINE oferuje swoim Klientom niższe ceny niż rynkowe odpowiedniki o podobnych parametrach. Płać mniej za najlepszą jakość.

Uczciwa gwarancja

Nie udzielamy najdłuższych rynkowych gwarancji. Nie udzielamy gwarancji na wszystko. Trików i dziesiątek wyłączeń w regulaminach gwarancyjnych też nie stosujemy. Bierzemy odpowiedzialność za nasze produkty, jesteśmy pewni ich najwyższych parametrów i udzielamy uczciwej gwarancji, która w razie jakichkolwiek problemów będzie przez nas uznana. Liczysz się dla nas Ty, liczy się dla nas Twoje zadowolenie.

Szeroki asortyment

AVALINE to produkty do kompleksowego pokrycia Twojego dachu. W swojej ofercie mamy nie tylko nowoczesne okna i pokrycia dachowe, ale także wszystkie niezbędne akcesoria dachowe i montażowe. Wszystkie nasze produkty dostępne są w różnych wersjach. Dzięki ich odmiennym parametrom możesz idealnie dopasować konkretny model do swoich wymagań i potrzeb. Łącznie marka AVALINE to 2000 indeksów handlowych.

 

GEKO SP Z O. O.

Krakowska 23

32-600 Oświęcim

Dzial handlowy:

+48 33 842 22 48

handlowy@gekooswiecim.pl